Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.10.2015 13:37:22 

OD ANNENSKÉHO PRAMENE FCI

Aktuality

12.3.2009   Dnes byl velký den. Byly jsme nakrýt naší Bonnie!!! Vybrali jsme jí opravdu krásného ženicha. Stal se jím Brahms Eleuteria z Litoměřic. Je to opravdu velký fešák, ale hlavně šikula, co se týče krytí. Takže za měsíc uvidíme, jestli budou štěňátka.

 7.4.2009   Boninka byla opět na výletě. Byli jsme s ní na ultrazvuku, ale štěňátka nebudou. Takže jsme z toho trošku smutní, protože jsme se už moc těšili na štěňátka.

 21.5.2009   Včera nás Bonnie  opět překvapila. V 17.30 nám porodila první štěňátko!!! Porod skončil až dnes ráno v 6.00, celkem měla 3 krásná štěňátka, jedno se ale narodilo bohužel už mrtvé, takže teď nám do rodiny přibyly 2 slečny. Doufáme, že nám vyrostou v krásné psí holky. Budeme jim držet palce.

22.5.2009   Dnes ráno v 7.00 nám uhynulo jedno ze štěňátek. Doufáme, že to druhé nám zůstane.
 
2.6.2009   Naše psí holka už má své jméno. Jmenuje se Algara, a je prvním šěnětem z CHS od Annenského pramene. Je už 14 dní na světě, a svou
porodní hmotnost už dokázala zpětinásobit.
 
12.7.2009   Dnes u nás proběhla kontrola vrhu "A". Algarka má 53 dní a váží 8,30 kg. Kontrola proběhla v klidu, za plné "spolupráce" naší Algarinky.
Bohužel naše slečna podědila zalomený ocásek, díky kterému neodpovídá standardu, a nebude nikdy uchovněna. Přesto zůstává v naší CHS.
 
3.10.2009  V Zárybničné Lhotě u Tábora se dnes konala Klubová výstava KŠSP. Zúčastnila se jí i naše Algarka. Ve třídě štěňat, kterou posuzoval pan Petr Řehánek,
získala pěkný posudek a byla jí zadána známka VELMI NADĚJNÁ. V konkurenci dalších 11 fenek se umístila na 5.místě.
 
Výstavní posudek zde: "4-měsíční štěně odpovídající věku, celkově ve vývoji, nůžkový skus, tmavé oko, uši správně nasazené a nesené, doposud mírně volná hřbetní
linie, správné nesení ocasu, úhlení končetin výborné, doposud štěněcí srst, výborný pohyb".
 
9.1.2010  Navštívili jsme s naší Bonnie a Algarkou V.Hanáckou národní výstavu psů v Olomouci. Bernské salašnické psi na této výstavě posuzoval pan Josef Němec.
Obě naše holky získaly velmi pěkné posudky a známky. Bonnie nastoupila ve třídě otevřené, a Algarka ve třídě dorostu.
 
Výstavní posudek Bonnie zde: " 3,5 letá fena, statné postavy, až příliš blahobytné kondice, hlava velmi dobrá, skus nůžkový, standartní srst, velmi dobrý postoj i pohyb".
Bonnie byla zadána známka VÝBORNÁ.
Výstavní posudek Algary zde: "7,5-měsíční fena, s velmi dobrou hlavou, hřbetní linie je dosud měkčí, standartní srst, výborný postoj, velmi dobrý pohyb".
Algarce byla zadána známka VELMI NADĚJNÁ 2.
 
19.3.2010  Naše Bonnie dnes začala konečně hárat!!! Plánujeme opět nějaká ta štěňátka, takže tento okamžik byl u nás již nedočkavě očekáván. 
Ženicha už máme vybraného - je to  BARTHOLOMEW VALAŠSKÉ SLUNCE - Interchampion, Champion SK, CZ, PL, Juniorchampion CZ, SK, A, vítěz Polska 2007, vítěz Střední a Východní Evropy, Nejlepší mladý (SKV 2007). Podle našeho mínění patří v současné době mezi nejlepší krycí psi v ČR. Hlavně je nejlepší pro naši Bonnie, takže doufáme, že se jí bude líbit stejně jako nám.
 
30.3.2010  Bonnie z Peruckých lesů je nakrytá!!! Udělali jsme si s Bonnie výlet do Kostelní lhoty, kde bydlí námi vybraný ženich Ich.Bartholomew Valašské slunce. Bonnince okamžitě padl do oka, takže k nakrytí došlo bez problémů. Takže teď nám nezbývá než si tři týdny počkat, zda-li se opravdu zadařilo a budou štěňátka. Moc doufáme, že to vyjde.
 
28.4.2010 Dnes jsme se vydali s naší Bonnie na sono... A máme pro Vás radostnou zprávu, štěňátka budou !!!  Pan doktor jich napočítal 8, tak uvidíme kolik se jich narodí.
Porod očekáváme koncem května, štěňátka pak budou k odběru koncem července. U štěňátek očekáváme úžasnou a přátelskou povahu po matce, a skvělý exteriér po otci.
Případní zájemci o štěňátka nás již teď mohou kontaktovat na tel.736 477 090 begin_of_the_skype_highlighting              736 477 090      end_of_the_skype_highlighting, nebo na e-mailu: nemcova.liboch@seznam.cz
 
 8.5.2010 V Rožnově pod Radhoštěm proběhla dnes Klubová výstava KŠSP. Naší CHS zde reprezentovala Algara od Annenského pramene. Nastoupila již ve třídě mladých, kterou posuzoval velmi přísný pan rozhodčí Polgar Andraš. Naší Algarku ohodnotil známkou VELMI DOBRÁ.
Výstavní posudek zde: "12-měsíční fena, středně velká, výborné konstituce, výborný tvar hlavy, měkčí hřbet, užší hruď, správný pohyb předních končetin, úzký pohyb zadních končetin."
V neděli 9.5.2010 proběhl na tomtéž výstavišti svod mladých, kterého se naše Algarka také zúčastnila. 
 
21.5.2010 Bonnie nám zatím utěšeně přibírá, je už jako kulička, ale je v pohodě a chuť k jídlu také neztratila. Zhruba tak za týden je očekáván příchod štěňátek na svět, takže už pomalu vrcholí přípravy na tuto událost v naší CHS. Doufáme, že vše pak proběhne v klidu a bez problémů.
 
 3.6.2010 Tak jsme se dnes konečně dočkali!!! Bonninka začala v půl třetí ráno rodit. Bohužel porod nebyl tak úplně bez problémů, jak jsme doufali, takže jsme ho nakonec dotáhli do úspěšného konce až v ordinaci u pana MVDr.Lázničky. Domů jsme si ale vezli 6 nádherných kluků,
kteří se mají čile k světu!!!  
 
4.6.2010 Bohužel dnes jsme přišli o jedno ze štěňátek, takže teď už máme jen 5 kluků . Bylo to štěňátko, jehož porod byl nejproblémovější a trval nejdéle, což se pravděpodobně odrazilo na jeho menší životaschopnosti. Jeho bráškové nám všechno vynahrazují, a máme pocit, že nám
rostou přímo před očima. Jsou dokonalý a naprosto úžasní! Můžete to posoudit na fotografiích, které jsme dodali do sekce Štěňata a Fotogalerie.
 
10.6.2010  Dnes je to přesně týden, co se nám narodily štěňátka. Už jsou to pěkné kuličky (váhy štěňátek jsou přidány do sekce Štěňata), které se začínají pěkně batolit, a kterým se už pěkně vybarvují čumáčky (to uvidíte na fotkách, které jsme přidali také do sekce Štěňata, a také
do Fotogalerie).
Teď hledají své nové páníčky, které by měly moc rádi, a kterým by splnily vše, co by jim na očích viděly. Případní zájemci o štěňátko nás mohou kontaktovat na tel.č. 736 477 090 begin_of_the_skype_highlighting              736 477 090      end_of_the_skype_highlighting, nebo na emailu nemcova.liboch@seznam.cz. Uvítáme i Vaší nezávaznou návštěvu v naší CHS. Už se na Vás všichni moc těšíme!!!
18.6.2010 Štěňátka nám rostou jako z vody, začínají se batolit víc a víc, mazlit se, a hlavně už nám všechny koukají!!! Můžete to posoudit na fotkách v sekci Štěňata. Jenom Baxík nespolupracoval, a dělal
že spí. Včera jsme s nimi také poprvé navštívili pana doktora, a nechali je poprvé odčervit ("štěňátkům to moc nechutnalo").
 
24.6.2010  Tak jsme tu po týdnu zase s novinkami o štěňátkách. Pořád nám krásně rostou  (viz váhová tabulka v sekci Štěňata), už běhají jako čiperkové, hrají si a začaly jim růst zoubky, takže začínáme pomalu s přikrmováním. Jinak jsme do Fotogalerie přidali zase nějaké nové fotky těch našich rošťáků. 
 JEŠTĚ POŘÁD HLEDÁME PRO NĚKTERÉ Z NICH HODNÉ PÁNÍČKY.
MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT  NA TEL.736 477 090  NEBO NA EMAILU nemcova.liboch@seznam.cz
TAKÉ SE MOC TĚŠÍME NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!!
 
30.6.2010  Štěňátka se mají čile k světu, už začali objevovat svět mimo porodní bednu, a začínají trénovat štěkání a vrčení. I krupicová kaše, kterou jsme je začali přikrmovat jim moc chutná. Zítra dodáme
do sekce Štěňata a Fotogalerie nové fotky. Tak se na ty naše cvalíky podívejte.
 
5.7.2010  Omlouváme se za opožděné dodání fotografií našich štěňátek ve věku 4.týdne do sekce Štěňata a Fotogalerie. Nyní už tam jsou a můžete je konečně zkouknout.
 
 1.8.2010  Štěňátkům už je 8 týdnů. Jsou naočkovaná, odčervená, otetovaná, a také už u nich proběhla kontrola vrhu. V pátek 30.7.2010 už také opustilo první štěňátko naší CHS, a už je u svých nových pánečků. Ještě tu máme 3 krásné kluky,kteří čekají na svého pána. Přijeďte se na ně podívat, opravdu stojí za to. Jsou nádherní a strašně milý!!! Návštěvu lze dohodnout nejlépe telefonicky na tel.č. 736 477 090, těšíme se na Vás.
Kontrola vrhu u nás proběhla ve čtvrtek 29.7.2010 večer, a všichni pejsci dopadli dobře. Celý vrh byl zhodnocen takto: vrh 5-ti psů, váhově i typově vyrovnaných, tmavé oči, bez kýl. Všechna štěňátka odpovídají standardu.
 
 16.8.2010  Dnes jsme do fotogalerie přidali nové fotografie našich štěňátek. Už to jsou pěkní divoši, kteří ale stále hledají své páníčky. Jsou kompletně naočkovaná a odčervená, a je možné si je u nás v naší CHS prohlédnout.
 
6.9.2010 Dnes jsme opět do fotogalerie přidali aktuální fotky našich štěňat. Volní jsou ještě 2 pejsci - Badík a Baxík. Máte-li zájem o některého z nich, kontaktujte nás natel.736 477 090, nebo pište na nemcova.liboch@seznam.cz
 
12.9.2010 Dnes si přijeli nový majitelé pro našeho Badíčka. NePřejembude od nás daleko, stěhuje se jen do Karlových Varů, což je pro nás za humny. Přejeme mu hodně zdraví a hóóódně hodné páníčky, a páníčkům přejeme, aby jim Badík vyrostl do krásy, aby byl zdravý a dělal jim jen radost.cheeky
 
29.10.2010 Bohužel dnes obnovujeme opět nabídku našich štěňat k prodeji. Ekonomická situace je neúnosná, takže opět nabízíme k prodeji  Baxíka, ke kterému přibyl ještě Brittík, kterého jsme si původně chtěli nechat na chov a výstavyfrown Moc bychom si přáli, aby se dostali k nějakým hodným páníčkům, kteří by jim dopřáli vše, co si zaslouží a co potřebují. Tady je pár aktuálních fotografií našich kluků. Jejich cena je velmi nízká,více info na tel.736 477 090 nebo na emailu nemcova.liboch@seznam.cz.
 
  BAX         
                  
   BRITT        
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
TOPlist